Ieškote kažko ypatingo savo būstui, ofisui, parduotuvei, barui, restoranui ar kavinei?

Mes galime jums suprojektuoti ir pagaminti nestandartinius ar standartinius korpusinius baldus. Gaminame virtuvės, miegamojo,svetainės, vaikų kambario, prieškambario, vonios ir kitokius baldus. Montuojame slankiojančias sistemas. Tereikia Jums paskambinti ir mes atvyksime pas Jus, patarsime dizaino klausimais, paruošime kelis projekto variantus, pagaminsime greitai, kokybiškai, atvešime ir sumontuosime. Dirbdami kartu rasime optimaliausius sprendimus!

Pas mus didelis medžiagų pasirinkimas:

Laminuotos medienos drožlių plokštės
Baldų gamybai naudojame aukštos kokybės, atitinkančias ISO standartus, laminuotas plokštes bei stalviršius.
MDF plokštė
Galime pagaminti baldus ar fasadines baldų detales iš atsparios drėgmei, dažytos, MDF plokštės. Didelis spalvų ir tekstūrų pasirinkimas.
Mediena
Galime pasiūlyti baldus ar detales iš medienos masyvo ar dengtus medienos lukštu.
Stiklas
Tai deranti detalė bet kokiam gaminiui. Galime pasiūlyti skaidrų, tonuotą, matinį, raštuotą ar lenktą.

Laminuotų medienos drožlių plokščių gamintojai: „Termopalas“, „Wodego“ – ypač tankios, dekoratyvinės vokiškos plokštės, itališkos plokštės „Ecopal“, „CLEAF Spa“ – ypač gilios faktūros, austriška „Egger“, „Pfleiderer Grajewo S.A.“ (Lenkija).

Įmonė “Megatenus” įkurta 1996m., jau 18 metų sėkmingai dirbame Lietuvos bei užsienio rinkose.

Pagrindinė įmonės veikla – nestandartinių ir standartinių baldų projektavimas ir gamyba. Per gerą dešimtmetį įmonė sukaupė didelę baldų gamybos patirtį, įkūrė modernią gamybos bazę su šiuolaikiškomis staklėmis. Sutelkė darbštų ir draugišką kolektyvą.

„Megatenus“ gaminamai produkcijai suteikiama dviejų metų garantija.